sowie

Dla domu - porady, wskazówki, pomysły

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Rolety - bezpieczeństwo i wygoda
2011-08-12 15:41

Bezpieczeństwo, pewność i komfort w mieszkaniu czy domu to również rolety zewnętrzne. Te, które oferuje firma Magda M stanowią, nie tylko skuteczną ochronę przed natrętnymi gośćmi, wandalizmem i hałasem, ale również doskonałą izolację termiczną. Jak je dobrać i profesjonalnie zamontować wyjaśnia właścicielka firmy Magdalena Matlak.

- Jakie produkty posianą Państwo w ofercie?
- Oferujemy rolety w kasetach, rolety materiałowe, żaluzje drewniane, żaluzje poziome, markizy, moskitiery ,plisy, żaluzje zewnętrzne , fototapety (tzn. że każde przyniesione zdjęcie może się znaleźć na rolecie).


- Jakie funkcje, oprócz zabezpieczających pełnią rolety zewnętrzne?
- Głównym zadaniem rolet zewnętrznych jest ochrona przed niszczącymi wpływami atmosfery. Deszcze połączone z silnym wiatrem, niskie i wysokie temperatury oraz silne promieniowanie słoneczne bardzo negatywnie oddziaływają na materiał. Okna z PCV narażone są zwłaszcza na silne promieniowanie słoneczne oraz skoki temperatur. Roleta zewnętrzna zbudowana z trwałych, odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, przyjmuje na siebie wszystkie niekorzystne czynniki. Dzięki nim możemy zaoszczędzić na kosztownej i pracochłonnej konserwacji okien. Rolety osłaniają także szyby przed zbyt szybkim zabrudzeniem. Podczas niepogody rolety osłonią okna przed gradem, deszczem czy śniegiem. Zapewnią przyjemny chłód latem i prawdziwe ciepło w zimie.

- Czy rolety można kupić na specjalny wymiar?
- Każdą roletę przygotowujemy indywidualnie na wymiar. Wszystkie rolety są wykonywane ręcznie w celu zapewnienia możliwie najwyższej jakości i całkowicie indywidualnego wyrazu. W rezultacie powstają wyjątkowe rolety specjalnie zaprojektowane, by pasowały do wnętrza biorąc pod uwagę jego kolorystykę oraz styl. Gotowe rolety na życzenie instalujemy. Proponujemy także niestandardowe rozwiązania do nietypowych okien. Przyjeżdżamy BEZPŁATNIE do klienta z próbkami materiałów tak aby można było sobie dopasować kolorystykę do wnętrza pomieszczenia realizujemy zlecenie.

- Jak można skutecznie zabezpieczyć okna przed insektami?
- Moskitiery (siatki do okien i drzwi), to najlepszy sposób na zabezpieczenie pomieszczeń przed owadami. Stanowią również skuteczną ochronę dla osób cierpiących na alergie, zatrzymując pyłki roślinne i kurz. Konstrukcja zapewnia bezawaryjne użytkowanie. Siatki są odporne na warunki atmosferyczne (temperaturę, promienie UV i deszcz). Cechuje je estetyczny wygląd oraz szybki montaż. Siatki przeciwinsektowe znajdują zastosowanie we wszystkich typach okien oraz drzwi.Elżbieta Cichocka - 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: