sowie

Dla domu - porady, wskazówki, pomysły

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Z nimi urządzisz każdy lokal
2012-03-19 10:22

O meblach wiedzą wszystko. Te, które mają w swojej ofercie, z pewnością spełnią Państwa oczekiwania i stworzą niesamowity klimat. Zarówno w domu, biurze, gabinecie, pubie czy kawiarni. Rozmowa z Władysławem Mickiewiczem, właścicielem salonu mebli stylowych w Chwaliszowie. - Od kiedy zajmujecie się sprzedażą stylowych mebli? Jak można do Was trafić? - Sprzedażą mebli stylowych, głównie z Belgii i Holandii, zajmujemy się od wielu lat. Importowane przez nas meble z pewnością spełnią Państwa oczekiwania i stworzą niesamowity klimat w domu, biurze, gabinecie lub pubie czy kawiarni. Siedziba i punkt sprzedaży naszej firmy znajduje się w miejscowości Chwaliszów w województwie dolnośląskim. Działamy jednak na terenie całej Polski. Posiadamy własny transport.


Zakupione w nas artykuły dowieziemy szybko i bezpiecznie na wskazany adres. Nasze doświadczenie jest dla Państwa gwarancją profesjonalnie przeprowadzonej transakcji. - Czy meble, które do Pana trafiają, wymagają renowacji? - Nie. Nasze meble są w doskonałym stanie zarówno wizualnym jak i pod względem trwałości. Wykonane są z litego drewna, co daje gwarancję długiego u ż y t k o w a n i a przez nawet kolejne pokolenia. Nie wymagają naprawy, ani żadnych ulepszeń. Same w sobie są doskonałe. Rodzaje mebli jakie oferujemy przeznaczone są dla prawdziwych koneserów elegancji i niepowtarzalnego piękna. - Co zatem można u Was kupić? - W naszej ofercie znajdziecie Państwo niepowtarzalną ekspozycję liczącą ponad 1000 sztuk różnego rodzaju mebli. Pełny asortyment mebli do salonu, przedpokoju, biura oraz do każdego innego pomieszczenia, w którym liczy się styl. Nasza oferta obejmuje m.in. wypoczynki, kredensy i sekretarzyki, szafy, komody, stoły i krzesła, meble barokowe, zegary. Tylko u nas znajdziecie niespotykane, oryginalne i perfekcyjnie wykonane meble stylowe pasujące zarówno do wnętrz restauracji, biur jak i do każdego stylu mieszkania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się zdjęcia naszej częściowej oferty www.meblezholandii. eu. Dla osób mieszkających daleko od Chwaliszowa możemy zaoferować przesłanie zdjęć wybranych mebli w wersji elektronicznej. Ekspozycja naszych mebli znajduje się w Chwaliszowie (15 km od Wałbrzycha). Możecie tu Państwo w spokoju pooglądać meble oraz podjąć decyzję o zakupie. Rozmawiała Katarzyna Markowska

źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: