sowie

Dla domu - porady, wskazówki, pomysły

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Wymarzone cztery kąty
2012-04-16 15:36


Z pierwszej ręki kupujemy nowe mieszkanie, które projektujemy i wykańczamy według własnych potrzeb, nie wymagające przez długi okres remontów oraz nie płacimy podatku od wzbogacenia. Kupując z drugiej ręki jest dokładnie odwrotnie – mówi Krzysztof Baranowski z Domów Dolnośląskich. - Na co powinniśmy zwracać uwagę podczas poszukiwań wymarzonego „M”? - Podejmując decyzję o kupnie mieszkania, apartamentu, domu powinniśmy zwrócić uwagę na lokalizację, cenę oraz jakość. Lokalizacja jest ściśle związana z ceną. Im bliżej centrum tym drożej. Jakość natomiast związana jest z materiałami jakie zostały wykorzystane do budowy lokali. Domy Dolnośląskie budują na terenach położonych w niedalekiej odległości od centrów i z materiałów o bardzo dobrej jakości. Bardzo ważnym elementem przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania jest wybór odpowiedniego dewelopera. Drodzy czytelnicy zwracajcie uwagę na to czy dana firma jest wiarygodna - w Internecie, na oficjalnym serwisie danej firmy, a także na forach internetowych czy też w publikacjach prasowych. - Od dewelopera czy z drugiej ręki? - Z pierwszej ręki kupujemy nowe mieszkanie, które projektujemy i wykańczamy według własnych potrzeb, nie wymagające przez długi okres remontów oraz nie płacimy podatku od wzbogacenia. Kupując z drugiej ręki jest dokładnie odwrotnie.


- System PRAEFA? Cóż to takiego i na czym polega? - System Praefa jest w 100% systemem składającym się z surowców naturalnych i bardzo energooszczędnym. Typowa ściana w technologii Praefa składa się z około 75% z keramzytu (który zastosowany w elementach zapewnia dobry mikroklimat wewnątrz pomieszczenia, regulując parametry fizykochemiczne, co stwarza idealne warunki dla człowieka), w 15% z piasku i w 10% z cementu, który służy głównie jako spoiwo. Przy porównywaniu oferty z innymi technologiami warto uwzględnić następujące zalety technologii praefa tj. doskonała izolacja termiczna wpływająca na oszczędności związane z ogrzewaniem pomieszczeń, czas budowy (postawienie całej konstrukcji kilka razy szybsze niż żelbety i murowanie), odpadają typowe prace tynkarskie (pod malowanie wystarcza lekka przecierka gipsowa), uzbrojenie pod instalacje elektryczne (w ścianach rozprowadzone puszki i rurki), przygotowane otwory, bruzdy i przebicia pod pozostałe instalacje, przygotowane otwory pod osadzenie stolarki otworowej. Dla potwierdzenia swojej bardzo wysokiej jakości, producent udziela 50 letniej gwarancji na ściany w systemie Praefa. Wszystko to pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy i kłopotów związanych z niejednokrotnie przeciągającym się powstaniem stanu surowego. Tradycyjne technologie nie zapewniają takiej jakości i tak krótkiego czasu realizacji. Bez tynkowania, bez szpachlowania, bez zbędnych kosztów. Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować doskonały produkt za bardzo przystępną cenę. - Mają państwo w ofercie tylko mieszkania? - Obecnie firma Domy Dolnośląskie oferuje mieszkania i apartamenty bezczynszowe oraz dom w zabudowie bliźniaczej w Świebodzicach a także domy w zabudowie bliźniaczej w Wałbrzychu przy ul. Świdnickiej. - W kwietniu Domy Dolnośląskie przygotowały dla swoich klientów specjalna ofertę, proszę coś więcej opowiedzieć o niej? - Rzeczywiście przygotowaliśmy wyjątkową ofertę specjalną. Wśród klientów, którzy w miesiącu kwietniu zakupią mieszkanie na 3 piętrze wylosujemy jednego, który otrzyma rabat w kwocie 10.000 zł. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami dotyczącymi każdego z realizowanych osiedli. Rozmawiała Katarzyna Markowska
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: