sowie

Dla domu - porady, wskazówki, pomysły

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Okna z extra widokiem
2012-05-22 11:26

Na rynku działają od kilkunastu lat. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie. - Produkujemy okna na każdy wymiar, a nie dopasowujemy do jakiś typowych rozmiarów okien – mówi Łukasz Bednarek, współwłaściciel firmy Vito – Plast. - Jakie okna posiadają Państwo w swojej ofercie? - Jesteśmy producentem okien od 1999 roku. Zebrane doświadczenia i dbałość o szczegóły oraz nowoczesny park maszynowy dają nam możliwości wykonania wysokiej jakości produktów. Jesteśmy firmą rodzinną i od 13 lat skutecznie konkurujemy z całą masą tanich i wykonanych z błędami technicznymi wyrobów oferowanych przez....można by powiedzieć sezonowych handlarzy, bo na przełomie tych 13 lat doliczył bym się w samym Wałbrzychu około 40 punktów handlowych, które chwilowo zajmowały się oknami, a dziś już dawno ich nie ma.
 


Klienci często zostali więc z wadliwymi oknami, których nie ma gdzie zareklamować. Nasza dewiza to dobrze wykonany produkt, którego nie powstydzimy się dziś i za 15 lat. Kolejną zasadą jaką wyznajemy to indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. My „jak krawiec szyjemy na miarę „co oznacza, że produkujemy okna na każdy wymiar, a nie dopasowujemy jakiś typowych rozmiarów okien, bo akurat jak to często handlarze robią, kupili rozmiary typowe okien taniej i do nich dopasowują otwory okienne u klienta. Dobre okno to dobry materiał - czyli profil okienny. U nas ciągle od 13 lat jest to wiodący w Europie producent Aluplast. Okucie - to element odpowiedzialny za szczelność i funkcjonalność - u nas znajdziecie lidera w okuciach firmę Winkhaus. Kolejny element istotny to szyba, która dziś w naszych oknach pojawia się i tu – uwaga! - stosujemy w naszych oknach w modelu Energeto najcieplejszą szybę na rynku o współczynniku przenikania u= 0,5 w/m2k. Może ta wartość nie przemawiać do wszystkich Czytelników więc obrazowo można powiedzieć, że przez naszą szybę ucieka 120 % mniej ciepła w stosunku do szyb standardowych, które stosują inne firmy. Linia produktów Energeto kwalifikuje się do budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby i Państwo mieli ciepłe okna i już od dziś zaczęli oszczędzać na ogrzewaniu. - Które okna są bardziej wytrzymałe: drewniane czy plastikowe? - Jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie okna z drewna czy pvc - to przewagą okien pvc jest fakt, że nie ma potrzeby ich konserwacji, co kilka lat lat, jak okien drewnianych. Dziś już każdy producent okien drewnianych mówi, że co 3do 5 lat trzeba przeszlifować powierzchnie i polakierować lakierem renowacyjnym. Okna Pvc nie wymagają dodatkowych nakładów w trakcie ich eksploatacji. To właśnie ich główna przewaga. A jeśli ktoś mówi o ekologii to odpowiedź jest tylko taka, że okna drewniane są nasączone klejami już w procesie produkcji profili klejonych wykorzystywanych do produkcji okien jak i w trakcie produkcji są zabezpieczane wieloma warstwami podkładów i lakierów, które są pod ciśnieniem wtłaczane w strukturę drewna do 4 mm więc drewno jest, ale w środku ramiaka na zewnątrz stykamy się z warstwą zabezpieczających środków chemicznych. - Czy zajmują się państwo również wstawianiem okien i ile wynosi gwarancja na wstawione okno? - Jeśli chodzi o gwarancję to udzielamy na nasze produkty 7 lat i to z czystym sumieniem, bo na rynku funkcjonują nasze okna 13 letnie i nie wymieniliśmy żadnego z powodów wad jakościowych. Czyli podsumowując okna szyte na miarę z dobrym wyposażeniem z ciepłą szybą (a w wersji energeto najcieplejszy produkt na rynku profesjonalnie zamontowane i wszystko w przystępnych cenach). Nasze super ciepłe okna codziennie oszczędzają państwa pieniądze. Ella

źródło: 30minut

 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: