sowie

Dla domu - porady, wskazówki, pomysły

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Pomysł na wykończenie ścian? Możliwości jest wiele.
2012-05-22 11:27

Przygotowując projekt pokoju dąży się do stworzenia unikalnej kreacji. W tym celu wybiera się wyszukane meble i dekoracje. Tymczasem istnieje o wiele prostsze rozwiązanie. Wystarczy np. odpowiednio dobrać kolory ścian w pomieszczeniu. Przygotowując naszą wymarzoną aranżacje mnóstwo czasu poświęcamy ścianom i dobieraniu kolorów. Przed malowaniem mieszkania warto zapoznać się z najnowszymi trendami kolorystycznymi i sprawdzić, jakie kolory ścian są obecnie modne. W ostatnim czasie coraz rzadziej całe ściany malowane są na kolor biały. Obecnie modne kolory, to kolory intensywne i wyraziste. Przede wszystkim zastanówmy się czy nie powinniśmy zdecydować się na droższe, ale bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych farby zmywalne. Farby te sprawdzają się dobrze w miejscach szczególnie podatnych na zabrudzenia.


Tak jest też w każdym domu, w którym mieszkają małe dzieci. Dzięki zastosowaniu takich farb możemy bez trudu umyć ścianę, nie obawiając się o przebarwienia. Farby wodoodporne mają szeroką gamę zastosowań. Po pierwsze można stosować je w pomieszczeniach, w których ściany narażone są na częsty kontakt z wodą, np. w łazience. Po drugie dobrze sprawdzają się w miejscach, w których ściany szybko się brudzą i wymagają odświeżenia – np. w kuchni lub w przedpokoju. Wszyscy chcemy, aby nasze wnętrza prezentowały się jak najlepiej. Naklejki winylowe to dobry pomysł na przełamanie monotonii na ścianach. Możemy dopasować je do każdego wystroju, producenci oferują mnóstwo wzorów i często wykonują także naklejki ścienne na zamówienie. Kati

źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: