sowie

Dla domu - porady, wskazówki, pomysły

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Polskie Drzwi i Okna
2012-05-22 11:27

W swojej ofercie mają różnego rodzaju drzwi i okna. Zanim przystąpią do montażu dokonują pomiarów i doradzają klientowi. Rozmowa z Robertem Królem, dyrektorem handlowym firmy Polskie Drzwi i Okna. - Na co zwrócić uwagę przy zakupie drzwi? - Kupując drzwi powinniśmy dopytać sprzedawcę czy drzwi, którymi jesteśmy zainteresowani spełniają swoją funkcję i czy nadają się tam gdzie ich potrzebujemy. Czy drzwi pokojowe czy też łazienkowe będą pasować do starych ościeży(futryn). Jeżeli nie to wtedy zmuszeni jesteśmy zakupić komplet drzwi, czyli skrzydło z ościeżnicą. Natomiast, jeżeli mówimy o drzwiach wejściowych to pamiętajmy, iż są dwa rodzaje drzwi: Drzwi wejściowe- klatkowe są to drzwi z klatki schodowej do mieszkań oraz Drzwi wejściowe zewnętrzne, które nadają się na zewnątrz i są odporne na warunki atmosferyczne. - Jak wygląda montaż drzwi bądź okien?


Jaki jest czas realizacji? - Montaż drzwi lub okien poprzedzany jest pomiarami przez naszą wyspecjalizowaną ekipę montażową. Po wykonaniu pomiarów sporządzana jest oferta dla klienta dotycząca wyrobu oraz usługi montażowej. Firma nasza specjalizuje się w wykonywaniu montażu zakupionych w firmie wyrobów na życzenie klienta. Może to być montaż podstawowy lub też montaż całkowity. W skład montażu podstawowego wchodzi montaż zakupionej stolarki w gotowe otwory lub demontaż starej stolarki i osadzenie i opanowanie nowej stolarki. Natomiast w skład montażu całkowitego wchodzi montaż podstawowy z obróbką wykańczającą. Jeżeli chodzi o czas realizacji zamówionych okien PCV wynosi do 10 dni roboczych, a okien drewnianych od 4 – 6 tygodni. Natomiast, jeżeli mówimy o drzwiach to terminy są różne gdyż posiadamy duże zaplecze magazynowe i terminy wynoszą od 2 dni drzwi klatkowe z usługą do 3 tygodni, wewnętrzne pokojowe i łazienkowe od 5 dni do 8 tygodni, a drzwi zewnętrzne od 4 do 6 tygodni. - Promocje...? - Tak. Posiadamy promocje w naszej ofercie codziennie dysponujemy promocjami na sprzedawane wyroby. Przychodzący klient zawsze ma przedstawioną ofertę promocyjną. Aktualnie posiadamy w promocji okna PCV rabat wynosi 5% o ceny końcowej oraz drzwi wewnętrzne firmy POL-PANEL są to IRINA LUX w cenie 289, 00 zł brutto skrzydło i Komplet Drzwi Klatkowych firmy KMT są to drzwi metalowe Polskiego producenta o grubości skrzydła 52 mm oraz przenikalności dźwiękowej 28 dB w cenie 1399, 00 zł brutto z montażem całkowitym. Oraz duży wybór drzwi zewnętrznych do domków jedno i wielorodzinnych firmy „Dziadek” w cenach od 2300 zł brutto. - Jakie okna i drzwi posiadają Państwo w swojej ofercie? - W naszej ofercie posiadamy okna z PCV i drewna. Okna PCV dostarczane są przez Polską fabrykę Okien i drzwi EKO- -OKNA wykonywane z profili ALUPLAST pięciokomorowe, sześciokomorowe i jako nowość okna własnej konstrukcji profil ośmiokomorowy EKO-SUN z pakietem trzyszybowym i okuciami MACO są dobrą alternatywą dla domów w zabudowie energooszczędnej. Natomiast, jeżeli chodzi o okna drewnianedostarczane są przez F.O i D. „DZIADEK” Sp. z.o.o. z Warmi i Mazur. Okna te cechują się wyselekcjonowanym drewnem sosnowym oraz egzotycznym red merantii. Okna drewniane systemu dziadek IV 68 oraz IV 88 posiadają niepowtarzalny urok naturalnego usłojenia drewna i jego barw. Lazurujące powłoki barwiące dodatkowo to podkreślają. Zakup okien tego producenta z mazur jest doskonałym wyborem na wiele lat. Firma oprócz tych dwóch systemów produkowanych oferuje również okna do domów pasywnych w systemie GOLD PLUS. Drzwi, jakie posiadamy w ofercie są to drzwi Polskich producentów takich jak POL-PANEL, KMT, Barański, Doorsy, Dziadek Fabryka okien i drzwi z drewna. Kati

źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: