sowie

Dla domu - porady, wskazówki, pomysły

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Dekoracja okna
2011-07-27 13:07

Zapewne każdy z nas lubi urządzać swoje mieszkanie, wprowadzać w nim jakieś nowe zmiany. Niejedna pani czuje się jak ryba w wodzie, kupując do swojego salonu nowe meble, dywany, lampy czy różne dekoracje. Uwielbiamy patrzeć, jak nasze wnętrze zmienia się na lepsze, na bardziej nowoczesne.

Kiedy planujemy zmiany w wystroju, np. w naszym salonie, nie możemy pominąć dekoracji, jaka znajdzie się na oknie. Okno bowiem jest bardzo ważnym elementem każdego pomieszczenia, przede wszystkim dlatego, że daje nam naturalne światło. Okno przyciąga uwagę, zatem dekoracja okna nie może być byle jaka.


Praktyczną ozdobą na oknie będzie niewątpliwie roleta. Pozwoli nam na ograniczenie światła, lub całkowite przyciemnienie pomieszczenia. Idealnie nadaje się do sypialni, lub pokoju dziecinnego. Nie ma większego problemu z czyszczeniem rolet. Można to zrobić na sucho, z pomocą specjalnej szczoteczki lub odkurzacza.

W sklepach dostępny jest także szeroki wybór firan. Decydując się na nie należy pamiętać, że wymagają prania, kilka razy do roku. Kupując firany, możemy się także zdecydować na eleganckie zasłony.

Innym pomysłem może być zamontowanie na oknie żaluzji. Dzięki niej, możemy regulować dostęp światła według swojego uznania. Żaluzje także czyścimy na sucho, w razie większych zabrudzeń używamy mokrej szmatki.
Dobierając elegancki karnisz czy barwną roślinkę doniczkową, możemy uczynić nasze okno bardzo atrakcyjnym.

Szeroki wybór towaru w sklepach, w katalogach czy Internecie, pozwala każdemu znaleźć co odpowiedniego, i w dodatku na każdą kieszeń.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: