sowie

Dla domu - porady, wskazówki, pomysły

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
„Dobra Spółdzielnia 2014”
2014-08-26 10:25

W rankingu Najlepszych Spółdzielni Mieszkaniowych w Polsce Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach otrzymała tytuł Dobra Spółdzielnia 2014. Ten ogólnopolski program uznaniowy, realizowany przez redakcję Strefy Biznesu, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.


Warunkiem przystąpienia do programu było m.in. poddanie się weryfikacji ze strony zewnętrznych, obiektywnych mediów oraz pokazanie otwartości i jawności działa nia spółdzielni. Dobra Spółdzielnia 2014 – Ranking Najlepszych Spółdzielni Mieszkaniowych w Polsce to ogólnopolski Program, którego zasadniczym celem jest wyłonienie spółdzielczych liderów, najprężniej działających spółdzielni mieszkaniowych w naszym kraju. Jego zadaniem jest także, poprzez pokazanie spółdzielczych liderów, wzmocnienie wizerunku polskiej spółdzielczości mieszkaniowej i komunikowanie zasadniczych idei przyświecających potężnemu, polskiemu ruchowi spółdzielczemu. Program ma za zadanie upowszechniać, a także propagować właściwe wzorce, modele oraz strategie funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych. Głównym kryterium wyboru laureatów Programu jest szeroko rozumiana jakość zarządzania zasobami mieszkaniowymi, obsługi i działalność prospołecznościowa, jak również opinie na temat działających w naszym kraju spółdzielni mieszkaniowych zebranych przez organizatora projektu. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach posiada zasoby na terenie czterech Gmin: Świebodzic, Strzegomia, Żarowa oraz Jaworzyny Śląskiej.W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszą się domy jednorodzinne wybudowane na terenie Świebodzic przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Świebodzicach, Zarząd Spółdzielni planuje realizację kolejnego zespołu 20 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na działce 523, przy Osiedlu Piastowskim, w okolicy Przychodni Lekarskiej przy ul. Królowej Elżbiety. Spółdzielnia kończy również realizację budynku wielorodzinnego przy ul. Mieszka Starego-Dąbrówki w Świebodzicach w pobliżu kompleksu sportowo- -basenowego. Budynek posiada 24 mieszkania w dwóch klatkach schodowych. Dostępnych jest jeszcze kilka mieszkań do sprzedaży na parterze i II piętrze dwupokojowe o pow. ok. 50 m2. Mieszkania można obejrzeć bezpośrednio na budowie, gdyż trwają tam roboty wykończeniowe. Spółdzielnia zamierza w roku bieżącym rozpocząć budowę siedmiu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Strzegomiu, przy ul.Krótkiej, na działce 1858/2. Zainteresowanych zapraszamy do złożenia niezobowiązujących ofert. Po zakończeniu projektowania i uzyskania pozwolenia na budowę inwestycja zostanie wyceniona i będą zawierane umowy o realizację. Finansowanie sukcesywnie w okresie budowy domu. Przewidywany okres budowy 2014r – 2015r. Zainteresowanych zapraszamy do siedziby Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach, ul. Siemowita 31
Źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: